'01 - '10

Seizoen 2000-2001

Tornooien

Nele Verhoeven: 2de Jeugdbeker van Vlaanderen miniemen

Competitie

Heren A - 1e provinciale - tweede
Heren B - 2e provinciale - zevende
Heren C - 3e provinciale - derde
Heren D - 4e provinciale - vierde
Heren E - 6e provinciale - kampioen
Heren F - 6e provinciale - kampioen
Heren G - 6e provinciale - zesde
Heren H - 6e provinciale - negende

Seizoen 2001-2002

Media

Interview met Nele Verhoeven

Spelers van het jaar

Speler van het jaar: Jeroen Uyttendaele
Jeugdspeler van het jaar: Wouter De Witte
Jeugdspeelster van het jaar: Katrijn Verhoeven

Competitie

Heren A - 1e provinciale - vierde
Heren B - 2e provinciale - vijfde
Heren C - 3e provinciale - derde
Heren D - 4e provinciale - tweede
Heren E - 5e provinciale - kampioen
Heren F - 5e provinciale - vijfde
Heren G - 6e provinciale - tweede
Heren H - 6e provinciale - vijfde
Heren I - 6e provinciale - achtste

Seizoen 2002-2003

Splitsing

De provinciale competitie Brabant wordt opgesplitst in een Waals en een Vlaams gedeelte. Ondanks de felle tegenkanting van de clubs (vooral de Vlaams-Brabantse) kunnen de provinciale besturen hun wil toch doordrukken. Door deze maatregel valt 6e provinciale volledig weg alsook enkele reeksen in hogere afdelingen

Beker

De pas opgerichte damesploeg verovert de Beker van Vlaams-Brabant en ei zo na de Superbeker van Vlaanderen! In de finale wordt verloren van Rooigem

Tornooien

Jolien Lamproye: provinciaal kampioen preminiemen meisjes
Nele Verhoeven: provinciaal kampioen cadetten meisjes, vice-kampioen jeugdbeker van Vlaanderen cadetten
Karel Lovenich: provinciaal kampioen preminiemen jongens, 3de jeugdbeker van Vlaanderen preminiemen
Myriam Eliat: 3de Vlaams Kampioenschap Dames D

Spelers van het jaar

Speler van het jaar: Myriam Eliat
Jeugdspeler van het jaar: Karel Lovenich

Competitie

Dames A - 1e provinciale - vijfde
Heren A - Landelijke - elfde
Heren B - 1e provinciale - vijfde
Heren C - 2e provinciale - vierde
Heren D - 3e provinciale - vierde
Heren E - 4e provinciale - zevende
Heren F - 4e provinciale - negende
Heren G - 5e provinciale - kampioen
Heren H - 5e provinciale - vierde
Heren I - 5e provinciale - zesde


Seizoen 2003-2004

Trofee

TTC Meerdaal Leuven zet zichzelf definitief op de kaart van de Vlaamse jeugdwerking! Met een selectie van 8 jeugdspelers verovert onze club voor het eerst in haar geschiedenis de beker van het Vlaams jeugdcriterium voor clubs. Over 3 fases behaalt Meerdaal 183 punten. Dat zijn er 44 meer dan Berlaar, dat tweede eindigt. Een unieke prestatie voor een Vlaams-Brabantse club.

Jeugdbeker

Voor de derde keer op rij mag de club dit evenement organiseren. Op 25 april trekt tafeltennisend Vlaanderen opnieuw naar Kessel-Lo om te strijden voor de jeugdbeker. Dankzij een reportage van ROB-TV is heel Leuven en omstreken getuige van dit evenement.

Tornooien

Karel Lovenich: provinciaal kampioen miniemen jongens
Bert Janssens: provinciaal kampioen preminiemen jongens
Chris De Groot: provinciaal kampioen heren NG
Chris De Groot en Bert Janssens: provinciaal kampioen dubbel NG

Spelers van het jaar

Competitie

Dames A - 1e provinciale - kampioen
Heren A - 1e provinciale - zevende
Heren B - 1e provinciale - vijfde
Heren C - 2e provinciale - achtste
Heren D - 3e provinciale - achtste
Heren E - 4e provinciale - vierde
Heren F - 4e provinciale - tiende
Heren G - 4e provinciale - elfde
Heren H - 5e provinciale - vijfde
Heren I - 5e provinciale - negende

Seizoen 2004-2005

Tornooien

Karel Lovenich: provinciaal kampioen miniemen jongens, 3de jeugdbeker van Vlaanderen miniemen
Jana Lamproye: provinciaal kampioen preminiemen meisjes
Nele Verhoeven: provinciaal kampioen junioren meisjes en provinciaal kampioen dames C
Dirk Lamproye: provinciaal kampioen heren C
Jeroen De Cuyper: provinciaal vice-kampioen heren D
Wim Veys: provinciaal kampioen heren NG
Jorn Gielen en Stijn Minnen: provinciaal kampioen heren dubbel NG
Yamina De Bondt en Janus De Bondt: provinciaal kampioen gemengd NG

Spelers van het jaar

Speler van het jaar: Joeri Beerts
Jeugdspeler van het jaar: Jeroen De Cuyper

Competitie

Dames A - Landelijke - negende
Heren A - 1e provinciale - derde
Heren B - 1e provinciale - vijfde
Heren C - 2e provinciale - negende
Heren D - 3e provinciale - derde
Heren E - 4e provinciale - tweede
Heren F - 4e provinciale - achtste
Heren G - 5e provinciale - kampioen
Heren H - 5e provinciale - vijfde
Heren I - 5e provinciale - twaalfde

Seizoen 2005-2006

Tornooien

Jana Lamproye: Provinciaal kampioene preminiemen meisjes, 3de jeugdbeker van Vlaanderen preminiemen
Yamina De Bondt: Provinciaal kampioene miniemen meisjes en provinciaal kampioene dames NG 
Jan De Meter: Provinciaal vice-kampioen miniemen jongens
Jeroen De Cuyper: Provinciaal vice-kampioen heren D
Katrijn Verhoeven: provinciaal vice-kampioene dames D
Liese Voets: Provinciaal kampioene dames B

Spelers van het jaar

Speler van het jaar: Jeroen De Cuyper
Speelster van het jaar: Liese Voets
Jeugdspeler van het jaar: Jan De Meter 
Jeugdspeelster van het jaar: Jana Lamproye

Competitie

Dames A - 1e provinciale - Derde 
Heren A - 1e provinciale - Kampioen 
Heren B - 1e provinciale - Zesde 
Heren C - 2e provinciale - Zesde 
Heren D - 2e provinciale - Zesde 
Heren E - 3e provinciale - Vijfde 
Heren F - 4e provinciale - Derde 
Heren G - 4e provinciale - Derde 
Heren H - 5e provinciale - Zesde 
Heren I - 5e provinciale - Derde 
Heren K - 5e provinciale - Vierde

Seizoen 2006-2007

Huldiging

Meerdaal bestaat 25 jaar.
Door onbegrensde inzet en enthousiasme wordt de titel van speler van het jaar vanaf volgend seizoen “Beker Dirk Lamproye”.

Bestuur

Het jeugdbestuur wordt opgericht.

Tornooien

Yamina De Bondt: goud op de Jeugdbeker van Vlaanderen bij de miniemen, goud op provinciaal jeugdcriterium en provinciaal kampioen miniemen meisjes.
Liese Voets: goud op provinciaal criterium B
Katrijn Verhoeven: goud op provinciaal criterium D en provinciaal vice-kampioen dames D 
Jorn Gielen: goud op provinciaal criterium D
Joke Minnen: provinciaal kampioene dames NG

Spelers van het jaar

Speler van het jaar: Joeri Ceuppens 
Speelster van het jaar: Joke Minnen 
Jeugdspeler van het jaar: Jorn Gielen 
Jeugdspeelster van het jaar: Yamina De Bondt

Competitie

Dames

A - 1e provinciale - Kampioen
B - 1e provinciale - Zesde

Heren

A - Landelijke - Tiende 
B - 1e provinciale - Derde 
C - 2e provinciale - Kampioen 
D - 2e provinciale - Kampioen
E - 3e provinciale - Tweede 
F - 4e provinciale - Kampioen
G - 4e provinciale - Kampioen
H - 5e provinciale - Kampioen
I - 5e provinciale - Kampioen
K - 5e provinciale - Zesde
L - 5e provinciale - Vijfde
M - 5e provinciale - Vierde

Seizoen 2007-2008

Tornooien

Top 12

Jana Lamproye D2: 4de miniemen

Belgisch kampioenschap

Midas De Bondt D2: Vice-kampioen dubbel D, Vice-kampioen dubbel gemengd D
Jan De Meter D0: Vice-kampioen dubbel D
Katrijn Verhoeven D0: Vice-kampioene dubbel gemengd D

Vlaams kampioenschap

Katrijn Verhoeven D0: Kampioene dames D

Jeugdbeker van Vlaanderen

Jana Lamproye D2: 3de plaats miniemen

Provinciaal kampioenschap

Katrijn Verhoeven D0: vice-kampioene juniors meisjes, kampioene dames D
Yamina De Bondt D2: kampioene cadetten meisjes, vice-kampioene dames D.
Jana Lamproye D2: kampioene miniemen meisjes
Jolien Lamproye D4: vice-kampioene cadetten meisjes
Nele Verhoeven C6: vice-kampioen dames C
Simon Deleersnijder E0: vice-kampioen heren E
Jan De Meter D0: vice-kampioen cadetten jongens, kampioen heren D
Midas De Bondt D2: vice-kampioen heren D
Jorn Gielen C6: vice-kampioen juniors
Judith Lamberigts NG: vice-kampioene dames NG
Dirk Lamproye C0: kampioen dubbel veteranen +40
Rudi Claes C0: kampioen dubbel veteranen +40

Spelers van het jaar

Beker Dirk Lamproye: 
Speelster van het jaar: 
Jeugdspeler van het jaar: 
Jeugdspeelster van het jaar: 
Meerdaalster 2008:

Competitie

Dames

A - Landelijke - Achtste
B - 1e provinciale - Tweede

Heren

A - Landelijke B - Tiende 
B - 1e provinciale - Kampioen 
C - 1e provinciale - Zevende 
D - 1e provinciale - Negende
E - 2e provinciale - Vijfde 
F - 3e provinciale - Vierde
G - 3e provinciale - Zesde
H - 4e provinciale - Derde
I - 4e provinciale - Negende
K - 5e provinciale - Achtste
L - 5e provinciale - Vijfde play-offs
M - 5e provinciale - Vierde play-downs

Seizoen 2008-2009

Tornooien

Provinciaal kampioenschap

Kasper Dekneef NG: kampioen enkel benjamins
Brecht Denauw NG: Vice-kampioen enkel benjamins
Yamina De Bondt C6: kampioen cadetten
Jana Lamproye C6: Vice-kampioen cadetten
Karel Lovenich C0: Vice-kampioen juniors
Jeroen De Cuyper B6: kampioen -21
Katrijn Verhoeven C2: Vice-kampioen juniors
Jorn Gielen C0: kampioen C
Jan De Meter C2: Vice-kampioen C
Yamina De Bondt C6: Vice-kampioen C
Pieter Philippaerts D2: Vice-kampioen D
Jolien Lamproye D0: Vice-kampioen D

Spelers van het jaar

Beker Dirk Lamproye: Bruno Van Damme 
Speelster van het jaar: Jolien Lamproye 
Jeugdspeler van het jaar: Kristof Dekimpe
Jeugdspeelster van het jaar: Yamina De Bondt
Award van verdienste: Nele Verhoeven

Competitie

Dames

A - Landelijke - Zesde
B - 1e provinciale - Vierde

Heren

A - Landelijke B - Achtste
B - 1e provinciale - Kampioen 
C - 1e provinciale - Zesde
D - 1e provinciale - Zevende
E - 2e provinciale - Tweede 
F - 3e provinciale - Kampioen
G - 3e provinciale - Kampioen
H - 4e provinciale - Tweede
I - 4e provinciale - Derde
K - 5e provinciale - Zevende
L - 5e provinciale - Vierde play-offs
M - 5e provinciale - Derde play-downs

Seizoen 2009-2010

Tornooien

Belgisch kampioenschap

Jorn Gielen C0: 3de dubbel C
Bruno Van Damme C0: 3de dubbel C

Vlaams kampioenschap

Bruno Van Damme C0: 3de Heren C
Karel Lovenich C0: 3de Heren C

Jeugdbeker van Vlaanderen

Jolien Lamproye C4: 3de plaats juniors

Provinciaal kampioenschap

Jan Smans NG: kampioen NG
Jan De Meter C0: kampioen C
Bruno Van Damme C0: Vice-kampioen C
Stefanie Angkadjaja NG: vice-kampioen NG
Judith Lamberights D4: vice-kampioen D
Jana Lamproye C4: vice-kampioen C
Liese Voets B2: kampioen B
Jan De Meter C0: Vice-kampioen juniors
Sofie Van Meerbeek NG: kampioen benjamins
Jolien Lamproye C4: kampioen juniors
Jana Lamproye C4: kampioen cadetten
Nele Verhoeven C4: kampioen -21
Jeroen De Cuyper B6: Vice-kampioen -21
Karel Lovenich C0: kampioen dubbel juniors
Midas De Bondt C2: kampioen dubbel juniors
Yamina De Bondt C4: kampioen dubbel juniors
Jolien Lamproye C4: kampioen dubbel juniors
Dirk Lamproye C0: Vice-kampioen dubbel veteranen +40
Alex Destrycker D0: Vice-kampioen dubbel veteranen +40
Jan Ipers C4: kampioen veteranen +50, kampioen dubbel veteranen +50
Rudy Reusens C6: kampioen dubbel veteranen +50

Superbeker Dames

Halve finale

Spelers van het jaar

Beker Dirk Lamproye: Filip Deleersnijder D0
Speelster van het jaar: Nele Verhoeven C4
Jeugdspeler van het jaar: Bert Janssens C2
Jeugdspeelster van het jaar: Jana Lamproye C4

Competitie

Dames

A - Landelijke - Kampioen
B - 1e provinciale - Kampioen

Heren

A - Landelijke A - Zevende
B - Landelijke B - Negende
C - 1e provinciale - Achtste
D - 1e provinciale - Negende
E - 1e provinciale - Tiende
F - 2e provinciale - Zesde
G - 2e provinciale - Elfde
H - 3e provinciale - Zesde
I - 4e provinciale - Zevende
K - 5e provinciale - Kampioen
L - 5e provinciale - Kampioen play-offs
M - 5e provinciale - Negende
N - 5e provinciale - Tweede play-downs