vanaf '11

Seizoen 2010-2011

Tornooien

Vlaams jeugdcriterium

Sofie Van Meerbeek NG: 2de benjamins

Provinciaal kampioenschap

Sofie Van Meerbeek NG: kampioen benjamins
Jan De Meter B6: Vice-kampioen juniors
Sofie Van Meerbeek NG: Vice-kampioen dames NG
Michael Barbier NG: Vice-kampioen heren NG
Nico Huybrechts D2: kampioen heren D
Jana Lamproye C2: kampioen dames C
Jolien Lamproye C2: Vice-kampioen dames C
Jan Ipers C2: Vice-kampioen dubbel veteranen +50
Rudy Reusens C6: Vice-kampioen dubbel veteranen +50

Spelers van het jaar

Beker Dirk Lamproye

Bart Vankerkhove NG half seizoen E4

Jeugdspeelster van het jaar

Sofie Van Meerbeek NG

Award van de verdienste

Jorn Gielen C0

Competitie

Dames

A - 2e nationale - Tiende
B - Landelijke - Achtste

Heren

A - Landelijke A - Kampioen
B - Landelijke B - Elfde
C - 1e provinciale - Vierde
D - 1e provinciale - Zevende
E - 2e provinciale - Derde
F - 2e provinciale - Zesde
G - 3e provinciale - Tiende
H - 3e provinciale - Twaalfde
I - 4e provinciale - Tiende
K - 4e provinciale - Elfde
L - 4e provinciale - Twaalfde
M - 5e provinciale - Tiende
N - 5e provinciale - Vierde play-downs


Seizoen 2011-2012

Trofee

TTC Meerdaal Leuven behaalt weer een pluim voor haar jeugdwerking! 
Met een selectie van 11 jeugdspelers wordt onze club 3de op het Vlaams jeugdcriterium voor clubs. Over 3 fases en de finale behaalt Meerdaal 131 punten.

Tornooien

Belgisch kampioenschap

Yamina De Bondt C0: Kampioen dubbel C
Jana Lamproye C0: Kampioen dubbel C
Dirk Lamproye C0: 3de dubbel C
Stani Denauw C0: 3de dubbel C

Vlaams jeugdcriterium

Sofie Van Meerbeek NG: 2de preminiemen 1
Jelle Waelburghs NG: 3de benjamins

Provinciaal kampioenschap

Sofie Van Meerbeek NG: kampioen preminiemen
Maeve Vallely NG: Vice-provinciaal preminiemen
Katie Fannes NG: kampioen benjamins
Jana Lamproye C0: kampioen juniors
Jelle Waelburghs NG: kampioen benjamins
Yordi De Wel E6: kampioen preminiemen
Brecht Van Assche NG: Vice-kampioen benjamins
Dries Bosman NG: Vice-kampioen miniemen
Dirk Lamproye C0: Vice-kampioen dubbel veteranen +40
Stani Denauw C0: Vice-kampioen dubbel veteranen +40
Jan Ipers C2: Vice-kampioen dubbel veteranen +50
Rudy Reusens C6: Vice-kampioen dubbel veteranen +50
Jan Ipers C2: Vice-kampioen veteranen +50

Spelers van het jaar

Beker Dirk Lamproye

Daan Thijs NG half seizoen E4

Jeugdspeler van het jaar

Jelle Waelburgs NG

Award van verdienste

Jorn Gielen B6

Competitie

Dames

A - Landelijke - Kampioen
B - Landelijke - Algemeen forfait

Heren

A - 2e nationale A - Derde
B -1e provinciale - Tweede
C - 1e provinciale - Zevende
D - 1e provinciale - Zesde
E - 2e provinciale - Vijfde
F - 2e provinciale - Achtste
G - 3e provinciale - Achtste
H - 4e provinciale - Vierde
I - 4e provinciale - Derde
K - 5e provinciale - Vijfde
L - 5e provinciale - Zevende
M - 5e provinciale - Twaalfde
N - 5e provinciale - Tweede play-offs
O - 5e provinciale - Eerste play-downs


Seizoen 2012-2013

Bestuur

Frederic Merckx neemt na 19 jaar dienst ontslag als penningmeester en wordt opgevolgd door Sven Calluy.
Midas De Bondt neemt ontslag als bestuurslid.

Varia

Op 31 augustus 2012 wordt de 30ste verjaardag van Meerdaal gevierd in de Abdij van 't Park. Burgemeester Tobback haalt zelfs zijn pallet boven en speelt een balletje tegen Jelle en Sofie.

Meerdaal start terug met een jaarlijkse quiz.

Tornooien

Jorn Gielen: 1e in B4/B6 op A-tornooi Wenduine, Hasselt en Antwerpen

Belgische kampioenschappen

Yamina De Bondt C0: kampioen dubbel C
Jana Lamproye C0: kampioen dubbel C

Belgische jeugdkampioenschappen

Jorn Gielen B4: vice-kampioen -21 (met Julien Meurant B0 - Diest)

Vlaamse jeugdkampioenschappen

Sofie Van Meerbeek D4: 3de preminiemen

Vlaamse kampioenschappen

Jana Lamproye C0: kampioen C

Provinciaal kampioenschap

David Scheers C0 : kampioen C en kampioen dubbel C
Jana Lamproye C0: vice-kampioen C en kampioen dubbel C
Bruno Van Damme C0: kampioen dubbel gemengd C en kampioen dubbel C
Nele Verhoeven C0: kampioen dubbel gemengd C
Kristof Dekimpe D2: kampioen dubbel D
Bart Vankerkhove D6: kampioen dubbel D
Yamina De Bondt C0: kampioen dubbel C
Jelle Waelburgs E4: kampioen preminiemen
Yordi De Wel E0: kampioen miniemen
Toon Van Meerbeek E2: vice-kampioen kadetten
Katie Fannes NG: kampioen benjamins
Mirte Belsack NG: vice-kampioen benjamins
Sofie Van Meerbeek D4: kampioen preminiemen
Maeve Vallely NG: vice-kampioen preminiemen
Annabel Vanbrabant NG: kampioen miniemen

Vlaams jeugdcriterium

Sofie Van Meerbeek D4: 3e preminiemen 2
Jelle Waelburgs E4: 3e preminiemen 1

In de eindstand van de clubs eindigt Meerdaal op een knappe 2de plaats achter TTK Berlaar.

Spelers van het jaar

Beker Dirk Lamproye: Jana Lamproye C0
Jeugdspeler van het jaar: Yordi De Wel E4
Ploeg van het jaar: G-ploeg
Award van verdienste: Janus De Bondt

Competitie

Dames

A - 2e nationale - Vierde
B - 1e provinciale - Derde

Heren

A - 2e nationale A - Tiende
B - Landelijke A - Achtste
C - 1e provinciale - Zesde
D - 1e provinciale - Achtste
E - 2e provinciale - Achtse
F - 2e provinciale - Negende
G - 3e provinciale - Zesde
H - 4e provinciale - Vierde
I - 4e provinciale - Vierde
K - 5e provinciale - Vijfde
L - 5e provinciale - Kampioen play-offs
M - 5e provinciale - Zevende
N - 5e provinciale - Eerste play-downs
O - 5e provinciale - Eerste play-downs


Seizoen 2013-2014

Bestuur

Vanja Beerts neemt ontslag als bestuurslid, maar blijft actief in de technische commissie.

Tornooien

Belgisch kampioenschapp

Yordi De Wel E0: vice-kampioen E, kampioen dubbel E (met Pieter Backx E2 - Diest)

Vlaamse kampioenschappen

Yordi De Wel E0: kampioen E

Vlaamse jeugdkampioenschappen

Yordi De Wel E0: vice-kampioen miniemen
Sofie Van Meerbeek D2: 3e miniemen
Jelle Waelburgs E4: vice-kampioen preminiemen

Provinciale kampioenschappen

Stani Denauw C0: kampioen veteranen +40, vice-kampioen dubbel veteranen +40, kampioen dubbel C
Dirk Lamproye C0: vice-kampioen dubbel veteranen +40, kampioen dubbel C
Marc Verhoeven D6: vice-kampioen dubbel veteranen +40
Rudy Reussens C6: vice-kampioen dubbel veteranen +40
Wout Devolder NG: vice-kampioen dubbel NG
Jules Smedts NG: vice-kampioen dubbel NG, vice-kampioen dubbel preminiemen, kampioen dubbel gemengd preminimen
Katie Fannes NG: kampioen preminiemen & dubbel preminiemen & dubbel gemengd preminiemen, vice-kampioen dubbel NG
Mirte Belsack NG: vice-kampioen benjamins & dubbel NG & dubbel preminiemen & dubbel gemengd preminiemen
Yordi De Wel E0: kampioen dubbel E (met Pieter Backx E2 - Diest)
Sofie Van Meerbeek D2: kampioen miniemen & dubbel miniemen & dubbel gemengd miniemen, vice-kampioen dubbel D en dubbel gemengd D
Annabel Vanbrabant D6: vice-kampioen dubbel D, kampioen dubbel gemengd kadetten
Bart Vankerkhove D4: vice-kampioen dubbel gemengd D
Dries Bosman E4: kampioen kadetten en dubbel gemengd kadetten
Jelle Waelburgs E4: kampioen preminiemen, kampioen dubbel preminiemen, vice-kampioen dubbel gemengd miniemen
Brecht Van Assche NG: vice-kampioen preminiemen, kampioen dubbel preminiemen
Yaman Yilmaz NG: kampioen benjamins, vice-kampioen dubbel preminiemen & dubbel gemengd preminiemen
Maeve Vallely D6: vice-kampioen miniemen & dubbel gemengd miniemen, kampioen dubbel miniemen
Jarne Belsack E4: kampioen dubbel gemengd miniemen


Vlaams jeugdcriterium

Sofie Van Meerbeek D2: kampioen miniemen
Jelle Waelburgs E4: 3e preminiemen 2

In de eindstand van de clubs strandt Meerdaal voor het 2de jaar op rij op de 2de plaats achter opnieuw TTK Berlaar.

Spelers van het jaar

Beker Dirk Lamproye: Wim Hermans E2
Jeugdspeler van het jaar: Yordi De Wel E0
Ploeg van het jaar: K-ploeg
Trainer van het jaar: Jorn Gielen
Award van verdienste: Jeroen Uyttendaele

Competitie

Na enkele boerenjaren stevent Meerdaal af op een rampzalig jaar. De A- en F-ploeg zakken en door de nederlaag van de B in de eindronde zakken ook nog eens de B, de C en de K. Uiteindelijk geeft Herckenrode A forfait voor volgend seizoen waardoor er een plaats vrijkomt in Landelijke ... die onze B-ploeg krijgt. Hierdoor worden de D en de K ook opgevist.

Dames

A - 1e nationale - Tiende
B - 1e provinciale - Vierde

Heren

A - 2e nationale A - Twaalfde
B - Landelijke A - Tiende
C - 1e provinciale - Tiende
D - 1e provinciale - Achtste
E - 2e provinciale - Zevende
F - 2e provinciale - Elfde
G - 3e provinciale - Negende
H - 4e provinciale - Tweede
I - 4e provinciale - Negende
K - 4e provinciale - Tiende
L - 5e provinciale - Vierde play-offs
M - 5e provinciale - Vierde play-offs
N - 5e provinciale - Zesde play-offs

 

Seizoen 2014-2015

Bestuur

Bruno Van Damme transfereert naar Schulen en neemt ontslag als bestuurslid.

Tornooien

Vlaamse jeugdkampioenschappen

Sofie Van Meerbeek D0: 1ste miniemen M
Yordi De Wel D0: 3de cadetten J
Maya De Wel NG: 3de benjamins M

Vlaamse kampioenschappen

Liese Voets B6: 2de dames B
Kiara Roskin C4: 2de dames C

Belgische jeugdkampioenschappen

Sofie Van Meerbeek D0 & Maeve Vallely D4: 3de dubbel miniemen
Jelle Waelburgs E4: 3de preminiemen 2

Belgische kampioenschappen

Yordi De Wel D0: 1ste heren D
Sofie Van Meerbeek D0 & Annabel Vanbrabant D4: 1ste dames D
Yordi De Wel D0 & Pieter Backx D0 (PW Diest): 3de heren D
Yordi De Wel D0 & Sofie Van Meerbeek D0: 3de gemengd D

Spelers van het jaar

Beker Dirk Lamproye: Annabel Vanbrabant
Jeugdspeler van het jaar: Sofie Van Meerbeek
Ploeg van het jaar: G-ploeg
Trainer van het jaar: Jolien Lamproye
Award van verdienste: Pieter Thysen

Competitie

Dames

A - 1e nationale - Achtste

Heren

A - Landelijke A - Kampioen
B - Landelijke B - Achtste
C - 1e provinciale - Vijfde
D - 1e provinciale - Zesde
E - 2e provinciale B - Derde
F - 3e provinciale B - Kampioen
G - 3e provinciale A - Derde
H - 3e provinciale B - Twaalfde
I - 4e provinciale B - Zevende
K - 4e provinciale A - Elfde
L - 5e provinciale - Vijfde play-downs I
M - 5e provinciale - Vierde play-downs I
N - 5e provinciale Jeugd - Derde play-downs J
O - 5e provinciale Jeugd - Eerste play-downs K

 

Seizoen 2015-2016

Tornooien

Vlaamse jeugdkampioenschappen

Jelle Waelburgs D6: 1ste miniemen J
Sofie Van Meerbeek C4: 2de cadetten M
Yordi De Wel C2: 2de cadetten J

Belgische jeugdkampioenschappen

Sander Moeys B2 & David Henkens B0 (PW Diest): 2de min -21 H

Belgische kampioenschappen

Sander Moeys B2: 3de heren B
Sofie Van Meerbeek C4 & Annabel Vanbrabant C6: 2de dames C
Kevin Verbruggen D2 & Maeve Vallely D4: 3de gemengd D

Spelers van het jaar

Beker Dirk Lamproye: Alexander Denauw
Jeugdspeler van het jaar: Jelle Waelburgs
Ploeg van het jaar: A-ploeg
Trainer van het jaar: Annabel Vanbrabant
Award van verdienste: Stani Denauw, Jorn Gielen, Mona Bosschem en Philip Dannaux

Competitie

Voor het eerst in ons bestaan hebben we een ploeg bij de heren in 1ste nationale.
De dames zakken na 3 seizoen uit deze reeks.

Dames

A - 1e nationale - Elfde
B - Landelijke - Tweede

Heren

A - 2e nationale D - Kampioen
B - Landelijke A - Derde
C - 1e provinciale - Tweede
D - 1e provinciale - Achtste
E - 2e provinciale A - Kampioen
F - 2e provinciale B - Achtste
G - 2e provinciale A - Achtste
H - 4e provinciale A - Kampioen
I - 4e provinciale B - Zesde
K - 5e provinciale play-offs F - Tweede
L - 5e provinciale play-offs G - Vierde
M - 5e provinciale Jeugd play-offs H: Kampioen
N - 5e provinciale Jeugd play-downs L: Derde


Seizoen 2016-2017

Bestuur

David Scheers neemt ontslag als bestuurslid.

Tornooien

Vlaamse jeugdkampioenschappen

Emily Moeys B4: 1ste junioren M
Sofie Van Meerbeek C0: 2de cadetten M
Yordi De Wel B6: 3de junioren J

Vlaamse kampioenschappen

Sofie Van Meerbeek C0: 1ste dames C
Emily Moeys B4: 3de dames B

Belgische jeugdkampioenschappen

Sofie Van Meerbeek C0: 3de cadetten M

Spelers van het jaar

Beker Dirk Lamproye: Mattijs Mergan
Jeugdspeler van het jaar: Emily Moeys
Ploeg van het jaar: H-ploeg
Award van verdienste: Mona Bosschem

Competitie

De dames A-ploeg werd volledig vervangen. Jana Lamproye, Liese Voets en Yamina De Bondt maakten ruimte voor de jeugd. Tot op de laatste speeldag was het spannend, maar uiteindelijk moeten ze aanvaarden dat ze 10de worden en dus het 2de jaar op rij zakken.

Bij de heren zakken er maar liefst 6 ploegen doordat de Vlaams-Brabantse ploegen het uitzonderlijk slecht deden in de landelijke reeksen. De 2 ploegen in 1ste provinciale degraderen wat een unicum is.

Dames

A - 2e nationale - Tiende

Heren

A - 1e nationale D - Twaalde
B - Landelijke C - Tweede
C - Landelijke B - Elfde
D - 1e provinciale - Tiende
E - 1e provinciale - Elfde
F - 2e provinciale A - Derde
G - 2e provinciale B - Tiende
H - 3e provinciale B - Tweede
I - 4e provinciale A - Vierde
K - 4e provinciale B - Kampioen
L - 4e provinciale B - Vierde
M - 4e provinciale A - Elfde
N - 5e provinciale Jeugd play-offs G: Kampioen
O - 5e provinciale Jeugd play-downs K: Tweede