Barlijst

Hieronder vind je de barlijst voor het seizoen 2018 -2019

Er wordt van elke competitiespeler verwacht dat hij/zij een keer per seizoen de bar doet. Voor jeugdspelers die jonger zijn dan 16 springen de ouders in.

De barman is ongeveer een uur voor aanvang van de competitie aanwezig en stelt de computer op, vult de wedstrijdbladen in en print de scheidsrechterblaadjes af. Eens de matchen bezig zijn sta je in voor de bar en geef je de resultaten in. Een handleiding van de bar kan je terugvinden onder de tab varia - Handleiding bar.

Indien je verhinderd bent, zoek je zelf een vervanger en breng je Dirk Lamproye (info@vttl.be) hiervan op de hoogte.

 

Datum

Barman van dienst

Vrijdag 13/09/2019 19u45

Pieter Thysen

Zaterdag 14/09/2019 14u00

Steven Volders

Zaterdag 14/09/2019 19u45

Koen Popleu

Vrijdag 20/09/2019 19u45

Kevin Verbruggen of pa

Vrijdag 27/09/2019 19u45

Jackson

Zaterdag 28/09/2019 14u00

Vincent Greffe

Zaterdag 28/09/2019 19u00

Michiel Raes

Vrijdag  04/10/2019 19u45 

Zaal gesloten -> IEDEREEN VERPLAATSING TEGEN DIEST

Vrijdag 11/10/2019 19u45

Sander Moeys

Zaterdag 12/10/2019 14u00

Matthias Genoe

Zaterdag 12/10/2019 19u00

Eric Duchateau

Vrijdag 18/10/2019 19u45

Jelle Waelburgs of papa

Zaterdag 19/10/2019 14u00

Wedstrijd wordt in Werchter gespeeld

Vrijdag 25/10/2019 19u45

Mona Bosschem

Zaterdag 02/11/2019 14u00

Jeroen Frans

Zaterdag 02/11/2019 19u00

Stefano Bonelli

Vrijdag 08/11/2019 19u45

Stani Denauw (wijndegustatie)

Zaterdag 09/11/2019 14u00

Florin Sandu (wijndegustatie)

Zaterdag 09/11/2019 19u00

Alexander Denauw (wijndegustatie)

Vrijdag 15/11/2019 19u45

Annabel Vanbrabant

Vrijdag 22/11/2019 19u45

Kurt Van Dam

Vrijdag 29/11/2019 19u45

Vanja Beerts

Zaterdag  30/11/2019 14u00

Rupert Mergan

Zaterdag 30/11/2019 19u00                 

Philip Dannaux

Vrijdag 06/12/2019 19u45

Kenny Beckers

Vrijdag 10/01/2020 19u45

Pieter Philippaerts

Vrijdag 17/01/2020 19u45

Jan De Meter

Zaterdag 18/01/2020 14u00

Dirk Lamproye

Zaterdag 18/01/2020 19u00

Papa/mama Jules Smedts

Vrijdag 24/01/2020 19u45

Jorn Gielen

Vrijdag 31/01/2020 19u45

Filip Mechant

Zaterdag 01/02/2020 14u00

Anton Van Oyen

Zaterdag 01/02/2020 19u00

Hans Vandendriessche

Vrijdag 14/02/2020 19u45

Sofie Van Meerbeek of papa

Vrijdag 21/02/2020 19u45

Toon Van Meerbeek

Zaterdag 22/02/2020 14u00

Jimmy Beckers

Zaterdag 22/02/2020 19u00

Kiara Roskin

Vrijdag 06/03/20120 19u45

Pascal Sterckx

Vrijdag 13/03/2020 19u45

Sam Vandevenne

Vrijdag 20/03/2020 19u45

Maksim Vuhka

Zaterdag 21/03/2020 14u00

Eddy Kunnen

Zaterdag 21/03/2020 19u00

Emily Moeys

Vrijdag 27/03/2020 19u45

Yordi De Wel

Vrijdag 03/04/2020 19u45

Jolien Lamproye

Zaterdag 04/04/2020 14u00

Jan Coekaerts

Zaterdag 04/04/2020 19u00

Bart Vercuysse