Barlijst

Hieronder vind je de barlijst voor het seizoen 2017 -2018

Er wordt van elke competitiespeler verwacht dat hij/zij een keer per seizoen de bar doet. Voor jeugdspelers die jonger zijn dan 16 springen de ouders in.

De barman is ongeveer een uur voor aanvang van de competitie aanwezig en stelt de computer op, vult de wedstrijdbladen in en print de scheidsrechterblaadjes af. Eens de matchen bezig zijn sta je in voor de bar en geef je de resultaten in. Een handleiding van de bar kan je terugvinden onder de tab varia - Handleiding bar.

Indien je verhinderd bent, zoek je zelf een vervanger en breng je Dirk Lamproye (info@vttl.be) hiervan op de hoogte.

 

Datum

Barman van dienst

Vrijdag 15/09/2017 19u45

Ouders Jelle Waelburgs

Vrijdag 22/09/2017 19u45

Sander Moeys

Zaterdag 23/09/2017 14u00

Kevin Verbruggen

Zaterdag 23/09/2017 19u00

Dirk Lamproye

Vrijdag 06/10/2017 19u45

Vanja Beerts

Zaterdag 07/10/2017 14u00

Bart Vercruysse

Zaterdag 07/10/2017 19u00

Alexander Denauw

Vrijdag 13/10/2016 19u45

Jorn Gielen

Vrijdag 20/10/2017 19u45

Kenny Beckers

Vrijdag 27/10/2017 19u45

Yordi De Wel

Zaterdag 28/10/2017 14u00

Eddy Kunnen

Zaterdag 28/10/2017 19u00

Stefano Bonelli

Vrijdag  10/11/2017 19u45

Pascal Sterckx

Vrijdag  17/11/2017 19u45

Koen Popleu

Vrijdag 24/11/2017 19u45

Jan De Meter

Zaterdag 25/11/2017 14u00

Toon Van Meerbeek

Zaterdag 25/11/2017 19u00

Wim Hermans

Vrijdag 01/12/2017 19u45

Stani Denauw

Vrijdag 08/12/2017 19u45

Quentin Kint

Zaterdag 09/12/2017 14u00

Johan Dekimpe

Zaterdag 09/12/2017 19u00

Yamina De Bondt

Vrijdag  12/01/2018 19u45

Maxime Lamotte

Zaterdag 13/01/2018 14u00

Jasper Vandendriessche

Zaterdag 13/01/2018 19u00

Pieter Philippaerts

Vrijdag 19/01/2018 19u45

Dirk Lamproye

Vrijdag 26/01/2018 19u45

Kurt Van Dam

Zaterdag 27/01/2018 14u00

Vincent Greffe

Zaterdag 27/01/2018 19u00

Kiara Roskin

Vrijdag 02/02/2018 19u45

Wu Yueh Chang

Vrijdag 16/02/2018 19u45

Emily Moeys

Zaterdag 17/02/2018 14u00

Florin Sandu

Zaterdag 17/02/2018 19u00

Annabel Vanbrabant

Vrijdag 23/02/2018 19u45

Ouders Jules Smedts

Vrijdag 02/03/2018 19u45

Sofie Van Meerbeek

Vrijdag 09/03/2018 19u45

Stefan Verbruggen

Zaterdag 10/03/2018 14u00

Jarne Belsack

Zaterdag 10/03/2018 19u00

Rupert Mergan

Vrijdag 16/03/2018 19u45

Hans Vangrunderbeek

Zaterdag 17/03/2018 14u00

Mona Bosschem

Zaterdag 17/03/2018 19u00

Hans Vandendriessche

Vrijdag 13/04/2018 19u45

Jimmy Beckers

Zaterdag 14/04/2018 14u00

Mathias Genoe

Zaterdag 14/04/2018 19u00

Jan Coeckaerts

Vrijdag 20/04/2018 19u45

Jana Lamproye